Wybierz kategorię produktów

Pokaż filtry

Cena

Kategorie

Maszyny stolarskie

Winter Holztechnik to marka z blisko 25 letnią tradycją maszyn stolarskich do obróbki drewna oraz metalu. W asortymencie znajduje się ponad 400 profesjonalnych maszyn i urządzeń, które spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa oraz odznaczone zostały licznymi certyfikatami.

Wśród gamy naszych produktów znajdują się profesjonalne strugarki oraz obrabiarki do drewna takie jak: Strugarki Czterostronne, Strugarki Dwustronne, Grubościówki, Maszyny do stolarki budowlanej, Wyrówniarki, jak również Wyrówniarko-Grubościówki.

Pilarki marki Winter Holztechnik to jedne z najlepszych urządzeń dostępnych na rynku polskim. Cechuje je nie tylko wysoka jakość wykonania oraz długa żywotność, ale także precyzja z jaką cięte są elementy drewniane. Firma Winter zapewnia również dostępność części zamiennych oraz noży do pił, które dostarczane są w przypadku awarii lub na skutek zużycia produktu. Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór wysokiej klasy Pił, w tym Pilarek do lameli, Klockarek, Optymalizerek, Pił Formatowych, Taśmowych, Taśmowych do cięcia metalu, Panelowych, Poprzecznych oraz Wielopił.

Jeżeli jesteście Państwo właścicielami tartaku lub prowadzicie własny zakład stolarki, firma Winter Holztechnik oferuje dedykowane rozwiązania, które pozwolą wybrać najkorzystniejszą metodę finansowania. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy, nasi pracownicy udzielą Państwu profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru sprzętu oraz jego konfiguracji. Naszym Klientom zapewniamy profesjonalny serwis zakupionego sprzętu, który znajduje się w miejscowości Kobylnica, w województwie wielkopolskim.

Decyzja o zakupie maszyn stolarskich firmy Winter to sprawdzony wybór!