Wybierz kategorię produktów

48h Czas
realizacji
Gwarancja
producenta
Certyfikaty
jakości

WINTER filtr do lasera F200

WINTER
4.67

7 980.00 zł 1 900.00 €Ceny netto

Negocjuj cenę

Kontakt

Finansowanie

Idealne rozwiązanie dla grawerek i przecinarek laserowych CO2 i YAG

Filtracja gazów laserowych i pyłu następuje w kilku etapach.
W pierwszym etapie filtrujemy przez filtr grubych cząsteczek aby zapobiedz szybkiemu zapychaniu sie filtru do drobnych cząsteczek.
Filtr z węglem aktywnym oczyszcza powietrze na końcu na poziomie molekularnym i dostarcza czyste powietrze do oddychania.

Filtry do laserów które służą do filtrowania pyłu i dymu podczas obróbki laserem muszą cechować sie niskimi kosztami eksploatacji, ochroną zdrowia pracowników i wysoką jakością pracy. Podstawową funkcją filtru jest całkowite usunięcie wszystkich powstałych pyłów, oparów, gazów i dymu. Ponadto zastosowanie stopniowego filtrowania pozwala zmniejszyć koszta eksploatacji i koszta matariałów filrujących.

 

Wymiary:
– D=520 mm, Sz=540 mm, W=1200 mm
– waga: 60kg

Działanie poszczególnych filtrów:

Filtr grubych cząsteczek:
Filtruje grube cząsteczki pyłu z powietrza. Dodatkowo chroni filtr drobnych cząsteczek przez zapchaniem co zmniejsza koszta eksploatacji.

Filtr drobnych cząsteczek:
Filtr ten składa się z materiału poliestrowego w metalowej ramce i filtruje wszystkie pyły i cząsteczki do 90% z odsysanego powietrza. Jeśli podczas obróbki będą wytwarzane duże ilości pyłu, należy go często czyścić lub wymienić na nowy.

Aktywny filtr węglowy:
Specjalny węgiel aktywny jest ostatnim etapem procesu filtrowania i dzięki specjalnej kompozycji węgla dostarcza czyste powietrze do oddychania. Powierzchnia węgla jest zbudowana jak gąbka, tworząc bardzo dużą powierzchnię wewnętrzną, w której osadzają się gazy. Celem tego filtra jest oczyszczanie powietrza z niepożądanych substancji tj. ciężkie metale i toksyczne chemikalia.

powiązane

Produkty
powiązane

Zobacz więcej

WINTER odpylacz CLEANER – 8500

0
18 900.00 zł 4 500.00 €Ceny netto Zobacz szczegóły

WINTER stół szlifierski Typ GT 1024

0
6 720.00 zł 1 600.00 €Ceny netto Zobacz szczegóły

WINTER filtr do lasera LA 2400 400V

0
10 920.00 zł 2 600.00 €Ceny netto Zobacz szczegóły

Zobacz również: Brykieciarki / Frezarki / Kompresory / Maszyny CNC / Maszyny transportowe / Maszyny używane / Maszyny wieloczynnościowe / Nakładarki kleju / Odciągi i odpylacze do trocin / Okleiniarki do krawędzi / Ostrzarki / Piły / Prasy / Rozdrabniacze / Strugarki / Strugarki Czterostronne / Szlifierki / Tokarki / Wielopiły / Wiertarki stolarskie / Piły do lameli / Okleiniarki prostoliniowe / Piły formatowe / Szlifierki do kantów / Producent piły / Centrum obróbcze / Frezarki stołowe / Maszyny stolarskie

WINTER filtr do lasera F200 to uznany produkt z kategorii Odciągi i odpylacze do trocin wyprodukowany przez firmę Winter Holztechnik. Wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom Klientów, umożliwiając zamówienie bezpośrednio w fabryce. Nasze produkty z rodziny Odciągi i odpylacze do trocin - zapewniają wysoką wydajność, precyzję oraz gwarancję niezawodności.