Wybierz kategorię produktów

Pokaż filtry

Cena

Kategorie

Frezarki (41)

Frezarki Winter to profesjonalne maszyny, które mają szerokie zastosowanie w przemyśle stolarskim. Urządzenia zaliczamy do grupy obrabiarek, które odpowiedzialne są za proces obróbki drewna poprzez skrawanie. Maszyny świetnie radzą sobie zarówno z obróbką powierzchni płaskich, jak również tych o nieregularnych kształtach takich jak gwinty, koła zębate oraz rowki. Główną częścią maszyny jest frez, który bezpośrednio odpowiada za cały proces obróbczy. Proces obróbki elementów tymi maszynami nazywamy frezowaniem.

Skrawanie elementów odbywa się za pomocą wprawiania elementów w ruch obrotowy. Dzięki zaawansowanej technologii, na rynku dostępne są maszyny pozwalające na niezwykle precyzyjne określenie parametrów frezu, które znajdziecie Państwo także w naszym asortymencie.

Główny podział frezarek może się odbywać w oparciu o kryterium układu urządzenia - dzielimy je więc na pionowe oraz poziome. Różnorodność oraz mnogość zastosowania frezarek w przemyśle stolarskim sprawiła, że podział ten jest zbyt ogólny, dlatego nasza firma postanowiła uszczegółowić kategoryzację tych urządzeń wyodrębniając wśród nich: Dłutarki łańcuchowe, Frezarki stołowe, Frezarko-czopiarki, Kopiarki, Obtaczarki / Kijarki oraz Frezarki do stolarki budowlanej.

Maszyny należą do podstawowych urządzeń przeznaczonych do zaawansowanych prac remontowo-budowlanych oraz stolarskich. Dzięki połączeniu zaawansowanej technologii oraz detali wykończeniowych wpływających na komfort użytkowania, nowoczesne urządzenia umożliwiają wielogodzinną pracę bez narastającego poczucia zmęczenia. Pozwalają na swobodną obróbkę przedmiotów ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych oraz tworzyw sztucznych.

Maszyny frezujące Winter Holztechnik - niemiecki produkt o ponadprzeciętnej jakości - dostosowane są do konkretnych potrzeb odbiorcy. Charakteryzują się sztywną konstrukcją i szczególnie precyzyjnym wykonaniem - w efekcie gwarantują ponadprzeciętną dokładność obrabianego materiału. Towarzyszy jej szczególna wydajność. Ich efektywność to efekt zastosowania narzędzi wieloostrzowych oraz dużych prędkości skrawania.

Szeroki asortyment marki Winter Holztechnik łączy maszyny zarówno lekkie i o większej mobilności jak i duże urządzenia przemysłowe, które dzięki wyposażeniu ich w szeroki stół, umożliwiają obróbkę detali także w przypadku elementów ponadwymiarowych.

Urządzenia marki Winter Holztechnik znajdują szerokie zastosowanie w wielu renomowanych zakładach stolarskich, wyspecjalizowanych narzędziowniach oraz zakładach produkcyjnych - również tych o specyficznym lub wąskim charakterze działalności. Dzięki temu nasze frezarki doskonale sprawdzają się w pracach narzędziowych, produkcyjnych i innych aktywnościach, w których celem jest uzyskanie konkretnych form, wykrojników czy innych detali o wysokiej dokładności. Zastosowany w urządzeniach szeroki zakres obrotów i posuwu umożliwia obróbkę różnego asortymentu - zarówno stali, żeliwa jak i tworzyw sztucznych. Maszyny te wyposażone są we wszelkie elementy do ustalania oraz mocowania narzędzi jak i akcesoria dodatkowe. To m.in. maszynowe imadła, tuleje redukcyjne jak i przyrządy przeznaczone do podziałów. Oferta obejmuje również obrabiarki ze stołami obrotowymi, a także dodatkowymi przyrządami do dłutowania czy frezowania zębatek.

Zaletą frezarek Winter Holztechnik jest połączenie łatwości ich konserwacji z szerokim zakresem usług serwisowych realizowanym przez nasze centrum serwisowe, zlokalizowane w woj. wielkopolskim. Nasza firma prowadzi także sprzedaż części i komponentów do zakupionych maszyn oraz serwis pogwarancyjny. Stawiając na produkty marki Winter, zyskujecie Państwo gwarancję, że zakupione urządzenia mogą być z sukcesem eksploatowane przez długie lata. Serdecznie zapraszamy do zakupu naszych urządzeń oraz kontaktu z działem sprzedaży.

Dostawa i uruchomienie frezarek w halach produkcyjnych dostępne są na terenie całego kraju. Frezarki Poznań, Warszawa, Szczecin, Wrocław, Kraków.