Wybierz kategorię produktów

Pokaż filtry

Cena

Kategorie

Frezarki (41)

Frezarki są profesjonalnymi urządzeniami, mającymi szerokie zastosowanie w przemyśle stolarskim. Są to obrabiarki, odpowiedzialne za proces obróbki drewna poprzez skrawanie. Maszyny świetnie radzą sobie zarówno z obróbką powierzchni płaskich, jak również tych o nieregularnych kształtach takich jak gwinty, koła zębate oraz rowki. Główną częścią maszyny jest frez, który bezpośrednio odpowiada za cały proces obróbczy. Proces obróbki elementów określany jest jako frezowanie.

Skrawanie elementów odbywa się za pomocą wprawiania elementów w ruch obrotowy. Dzięki zaawansowanej technologii, na rynku dostępne są frezarki pozwalające na niezwykle precyzyjne określenie parametrów frezu, które znajdziecie Państwo także w naszym asortymencie.

Główny podział frezarek może się odbywać w oparciu o kryterium układu urządzenia - dzielimy je więc na frezarki pionowe oraz poziome. Różnorodność oraz mnogość zastosowania frezarek w przemyśle stolarskim sprawiła, że podział ten jest zbyt ogólny, dlatego nasza firma postanowiła uszczegółowić kategoryzację tych urządzeń wyodrębniając wśród nich: Dłutarki łańcuchowe, Frezarki stołowe, Frezarko-czopiarki, Kopiarki, Obtaczarki / Kijarki oraz Frezarki do stolarki budowlanej.

Frezarki należą do podstawowych urządzeń przeznaczonych do zaawansowanych prac remontowo-budowlanych oraz stolarskich. Dzięki połączeniu zaawansowanej technologii oraz detali wykończeniowych wpływających na komfort użytkowania, nowoczesne frezarki umożliwiają wielogodzinną pracę bez narastającego poczucia zmęczenia. Umożliwiają swobodną obróbkę przedmiotów ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych oraz tworzyw sztucznych.

Frezarki Winter Holztechnik - niemiecki produkt o ponadprzeciętnej jakości - dostosowane są do konkretnych potrzeb odbiorcy. Charakteryzują się sztywną konstrukcją i szczególnie precyzyjnym wykonaniem - w efekcie gwarantują ponadprzeciętną dokładność obrabianego materiału. Towarzyszy jej szczególna wydajność. Efektywność frezarek do drewna to efekt zastosowania narzędzi wieloostrzowych oraz dużych prędkości skrawania.

Szeroki asortyment marki Winter Holztechnik łączy frezarki zarówno lekkie i o większej mobilności jak i duże frezarki przemysłowe, które dzięki wyposażeniu ich w szeroki stół, umożliwiają obróbkę detali także w przypadku elementów ponadwymiarowych.

Frezarki do drewna marki Winter Holztechnik znajdują szerokie zastosowanie w wielu renomowanych zakładach stolarskich, wyspecjalizowanych narzędziowniach oraz zakładach produkcyjnych - również tych o specyficznym lub wąskim charakterze działalności. Dzięki temu nasze frezarki doskonale sprawdzają się w pracach narzędziowych, produkcyjnych i innych aktywnościach, w których celem jest uzyskanie konkretnych form, wykrojników czy innych detali o wysokiej dokładności. Zastosowany w urządzeniach szeroki zakres obrotów i posuwu umożliwia obróbkę różnego asortymentu - zarówno stali, żeliwa jak i tworzyw sztucznych. Frezarki do drewna wyposażone są we wszelkie elementy do ustalania oraz mocowania narzędzi jak i akcesoria dodatkowe. To m.in. maszynowe imadła, tuleje redukcyjne jak i przyrządy przeznaczone do podziałów. Oferta obejmuje również frezarki ze stołami obrotowymi, a także dodatkowymi przyrządami do dłutowania czy frezowania zębatek.

Zaletą frezarek Winter Holztechnik jest połączenie łatwości ich konserwacji z szerokim zakresem usług serwisowych realizowanym przez nasze centrum serwisowe, zlokalizowane w woj. wielkopolskim. Nasza firma prowadzi także sprzedaż części i komponentów do zakupionych maszyn oraz serwis pogwarancyjny. Stawiając na produkty marki Winter, zyskujecie Państwo gwarancję, że zakupione urządzenia mogą być z sukcesem eksploatowane przez długie lata.