Wybierz kategorię produktów

Pokaż filtry

Cena

Kategorie

Frezarko-czopiarki (18)

Frezarko-czopiarki to profesjonalne urządzenia stolarskie przeznaczone do obróbki drewna litego oraz innych materiałów drewnopodobnych. Czopiarka wykorzystywana jest do wykonania rozmaitych kształtów, w tym wpustów, listew, klepek, czopów oraz piór. Urządzenia te świetnie sprawdzą się także przy obróbce konturów, formatowaniu oraz profilowaniu, jak również wykonywaniu rowków wpustowych.

Elementem charakterystycznym dla frezarko-czopiarek jest stół przesuwny z prowadnicą, który występować może w kilku odmianach m.in. krzyżowej oraz pneumatycznej. Obrabiany materiał mocowany jest właśnie na stole przesuwnym, gdzie kontrolowany jest proces. Jedną z odmian czopiarek dostępnych w naszym asortymencie są czopiarki dwustronne posiadające dwa zespoły robocze o ograniczonym rozmiarze.

Czopiarka jest maszyną, która zdecydowanie przyczyni się do poprawy wydajności procesu produkcyjnego każdego przedsiębiorstwa. Dzięki specjalnym atestom, maszyny marki Winter Holztechnik spełniają europejskie wymogi bezpieczeństwa, dzięki czemu praca z nimi to nie tylko gwarancja jakości, ale przede wszystkim bezpieczeństwo pracy.

Jeżeli zastanawiacie się Państwo nad wyborem odpowiedniej maszyny do zakładu produkcyjnego, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi konsultantami. Dane kontaktowe znajdują się bezpośrednio przy opisie wybranej maszyny.