Wybierz kategorię produktów

Pokaż filtry

Cena

Kategorie

Centra obróbcze CNC (43)

Centra obróbcze CNC, zwane również centami obróbkowymi należą do grupy maszyn umożliwiających precyzyjne wykonanie elementów o skomplikowanej strukturze w krótkim przedziale czasowym. Jest to możliwe dzięki zaawansowanemu wyposażeniu urządzenia, które podczas jednego cyklu obróbczego wykorzystywać może wiele narzędzi. Narzędzia podawane są do wrzeciona, stanowiącego "mózg" maszyny. W zależności od potrzeb, podczas cyklu wykorzystywanych może być  kilka narzędzi.

Zaawansowane centrum obróbcze pozwoli na wykonanie wielu prac, począwszy wiercenia, rozwiercania, aż po frezowanie powierzchni obrabianego elementu.

Za proces sterowania maszyną odpowiada komputerowy system CNC, który stanowi obecnie najbardziej wydajny oraz niezawodny system sterowania w obróbce poprzez skrawanie.

Wewnątrz naszego asortymentu znajdziecie Państwo szeroki wybór  centrów obróbczych, stworzonych aby zaspokajać potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Jeżeli nie jesteście Państwo pewni jaka maszyna najlepiej sprawdzi się w Państwa przedsiębiorstwie, nasi doradcy z przyjemnością udzielą fachowych informacji w tym zakresie oraz w doborze najbardziej efektywnego rozwiązania. Mając na uwadze wysoką kapitałochłonność inwestycji w rozwój parku maszynowego, firma Winter Holztechnik oferuje atrakcyjne warunki finansowania poprzez sprzedaż leasingową. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem pod adresem: biuro@winter-holztechnik.de