Wybierz kategorię produktów

Pokaż filtry

Kategorie

Tokarki (1)

WINTER tokarka CNC Rotary + Flat Typ 1500-400

5.00
65 100.00 zł 15 500.00 €Ceny netto Zobacz szczegóły
Tokarki

Tokarki należą do urządzeń, które obrabiają pożądany materiał do takiego kształtu, jaki zostanie ustawiony za pomocą panelu sterującego. Obróbka skrawaniem pozwala za sprawą wprowadzenia urządzenia w ruch obrotowy na obróbkę materiału. Najczęściej przedmiot jest umieszczany w kłach lub uchwycie, aby nóż tokarski (bądź wiertło lub inne narzędzie, którym można nawet gwintować) mógł precyzyjnie skrawać powierzchnię. Tokarka z elektronicznym wyposażeniem (m.in. sterowaniem numerycznym) to nowoczesne urządzenia CNC, które nie wymagają już wiele uwagi operatora, a tylko jego wiedzy i umiejętności właściwego zaprogramowania.
Klienci, którzy do tej pory wybrali tokarki Winter, chcieli przede wszystkim wprowadzić do swoich przedsiębiorstw nowoczesne urządzenia, które pomogą w rozwoju biznesu i skrócą czas obróbki i zmniejszą zaangażowanie czynnika ludzkiego. Można śmiało powiedzieć, że wybór naszych maszyn jest świadomą drogą do usprawnienia produkcji i jej zwiększania.

Moc przerobowa, czas obróbki, jak i samo programowanie urządzenia znacznie się skraca i klienci widzą realną poprawę jakości i zwiększone dochody! Winter - tokarki, które oferują nowoczesne rozwiązania technologiczne

Tokarki od wielu lat uzupełniają warsztaty oraz linie produkcyjne, oferując swoje wszechstronne działanie. Jednak dopiero nowoczesne, w pełni zautomatyzowane pozwalają na jeszcze lepsze usprawnienie produkcji, skracając czas realizacji obróbki i samego czynnika ludzkiego (minimalizując przy tym błędy pomiarowe). Przy pracy z taką obrabiarką niezbędna jest solidna i niezawodna maszyna, która może pracować nawet na trzy zmiany produkcyjne. Tutaj rozwiązaniem okazują się urządzenia, które proponujemy. Nasze tokarki marki Winter są oferowane z roczną gwarancją, dostawą w kilka dni i kompletem osprzętu, aby już pierwszego dnia, być gotową do pracy.
Oferta tokarek na naszej stronie obejmuje bestsellerowe modele, które stale są powiększane o kolejne, nowocześniejsze.

Na tę chwilę możemy zaoferować taką z silnikiem o mocy 1,1 KW lub 4,5 KW, sterowane komputerowo, pozwalające na bardzo precyzyjne pomiary. Pneumatyczne mocowania materiałów, duży rozstaw kłów, czy żeliwna budowa podstawy maszyny, gwarantuje jakość, solidność i długą żywotność, która jest tak bardzo pożądana przy tego typu sprzęcie.

Niektóre z maszyn są sprzedawane w zestawie z tarczami tokarskimi, osłonami na wióry metali czy urządzeniem do kopiowania. Inne dodatki są oferowane w kolejnych zakładkach w naszym sklepie. W razie wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.