Porady: +49 341 4619021

Wybierz kategorię produktów

Pokaż filtry

Cena

Kategorie

Dostępne maszyny (9)

Okleiniarki to profesjonalne maszyny stolarskie używane w wielu zakładach przemysłu meblarskiego. Celem urządzenia jest pokrycie okleiną bocznych powierzchni określonych mebli drewnianych. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo szeroki wybór okleiniarek automatycznych, które doskonale sprawdzają się w produkcji masowej. Jeżeli szukacie Państwo profesjonalnej maszyny, która nie tylko znacząco przyspieszy proces produkcyjny przedsiębiorstwa, ale także zapewni wysoką precyzję oklein drewnianych, zachęcamy do zapoznania się z produktami marki Winter Holztechnik. Wśród oferowanego przez naszą firmę parku maszynowego, znajdziecie Państwo zarówno Okleiniarki do krawędzi w wariancie krzywoliniowym, jak i Okleiniarki prostoliniowe. Decydując się na zakup urządzeń marki Winter, zyskujecie Państwo gwarancję niezawodności na długie lata. Nasze maszyny zyskały uznanie nie tylko u Klientów z Polski, ale także Europy.

Okleiniarki do krawędzi krzywoliniowe to nowoczesne maszyny pozwalające aplikować okleiny o grubości między 0,3 a 3 mm. Moc grzewcza okleiniarek to do  1,85 kW.

Okleiniarki prostoliniowe to maszyny przeznaczone do aplikowania płaszczyzn krawędzi prostoliniowych i łuków formatek meblowych. Okleiniarka do obrzeży, mebli, płyt meblowych sprawdza się w pracy nad powierzchniami drewnianymi i pozwala na precyzyjne pokrycie.

Każda nowoczesna stolarnia, zakład produkujący meble oraz elementy drewniane, powinien stale rozwijać park maszynowy. Nowe maszyny do obróbki drewna oraz maszyny cnc marki Winter Holztechnik to nie tylko gwarancja niezawodności, ale również oszczędność energii oraz kosztów serwisowych.

Firma Winter Holztechnik GmbH produkuje maszyny w nowoczesnej fabryce położonej  w Leipzig-Stahmeln w Niemczech. W Polsce posiada autoryzowany serwis. Umożliwia również instalację wszelkich urządzeń oraz szkolenie przez wykwalifikowanych pracowników. Polecamy bezpośredni kontakt z naszym działem sprzedaży. Naprzeciw oczekiwaniom Klientów, prowadzimy bezpośrednią sprzedaż - zapraszamy do składania zamówień u producenta.

Jednym z urządzeń stolarskich, których nie powinno zabraknąć w przedsiębiorstwach, które trudnią się w tworzeniu i budowaniu mebli są okleiniarki do krawędzi. Maszyny te mają niezwykle istotne zadanie przy wykończeniu części, aby doprowadzić finalny produkt do sprzedaży. Pokrywają okleiną (czy to z tworzywa naturalnego - np. drewna, czy sztucznego - np. PVC) boczne powierzchnie wszystkich tych mebli, które tego potrzebują. Jak można zauważyć, w naszej ofercie nie brakuje wyboru wśród okleiniarek - automatyczne maszyny świetnie sprawdzą się w każdych warunkach, a szczególnie w takich zakładach, w których liczy się czas i efektywność pracy. Z urządzeniami do oklejania krawędzi, mogą Państwo przyspieszyć procesy produkcyjne, zmniejszyć udział pracy samego człowieka, minimalizować ryzyko błędów, ale i dodać więcej precyzji w pracy.
Oferowane przez nas urządzenia mają różnorodne warianty - tak, aby każdy kto szuka profesjonalnej okleiniarki, wybrał taką, która najlepiej sprawdzi się na produkcji.

Okleiniarki do krawędzi w wariancie krzywoliniowym, okleiniarki prostoliniowe i wiele innych - wystarczy tylko skontaktować się z naszym biurem, aby uzyskać dodatkowe informacje oraz termin realizacji zamówienia. Korzystając z naszej oferty i decydując się na zakup maszyn marki Winter, mogą Państwo zyskać gwarancję niezawodności na lata produkcji. Urządzenia, które oferujemy od wielu lat cieszą się dobrą renomą i zadowoleniem klientów z Polski, jak i całej Europy. Winter - okleiniarki do krawędzi, które zrewolucjonizują linię produkcyjną

Każdy przedsiębiorca dąży do polepszenia warunków na liniach produkcyjnych. Zakup automatów takich jak okleiniarki do krawędzi, mogą znacząco przyczynić się do poprawy procesu i przyspieszenia go, wyprzedzając przy tym konkurentów rynkowych. Wybierając maszyny marki Winter, sięgają Państwo po precyzję, doskonałą jakość i niezawodność w każdych warunkach. W naszej ofercie dostępne są różne okleiniarki, chociażby do krawędzi krzywoliniowych, które pozwalają na załadunek okleiny, której grubość mieści się w normach 0,3 - 3,0 mm, ich moc grzewcza wynosi 1,85 kW. Polecamy także okleiniarki do prostoliniowych krawędzi czy łuków.

Te do obrzeży, płyt meblowych zapewniają precyzyjne okrycie krawędzi, bez ryzyka błędu.Każda linia produkcyjna, która chce poprawić jakość, jak i szybkość swojej pracy, niewątpliwie powinna sięgać po nowoczesne rozwiązania. Zakłady, w których produkuje się meble, małe, jak i rozbudowane stolarnie powinny inwestować w maszyny typu okleiniarek, jak i CNC, a marka Winter od lat cieszy się bardzo dobrymi opiniami i recenzjami wśród dotychczasowych klientów. Wierzymy, że w Państwa przypadku będzie dokładnie tak samo. Zachęcamy do kontaktu, aby dopasować najlepsze rozwiązanie z naszej oferty.