Wybierz kategorię produktów

Pokaż filtry

Cena

Kategorie

Ostrzarki (24)

Ostrzarki należą do urządzeń mechanicznych, których głównym zadaniem jest precyzyjne ostrzenie narzędzi skrawających, czyli ostrzy. Maszyny te znajdują szerokie zastosowanie niemal w każdym zakładzie stolarskim oraz tartaku, ponieważ dzięki nim w łatwy i szybki sposób poprawimy precyzję cięcia bez konieczności zakupu nowego kompletu ostrzy. Odpowiedni dobór maszyny pozwoli na naostrzenie m.in: pił oraz frezów tarczowych, noży strugarskich, trzpieni, głowic, a także frezów walcowych. Polecamy także Ostrzarki do pił taśmowych oraz uniwersalne.

Ostrzarki firmy Winter Holztechnik cechuje przede wszystkim precyzja oraz najwyższa jakość wykonania, co bezpośrednio przekłada się na ich wydajność. Maszyny są także łatwe i intuicyjne w obsłudze, dzięki czemu cieszą się dużą popularnością wśród Klientów.

Nasi pracownicy z chęcią pomogą Państwu w doborze odpowiedniego sprzętu, który zapewni niezawodność i bezawaryjność przez długie lata. W przypadku jakichkolwiek problemów ze sprzętem, nasza firma zapewnia kompleksowy serwis na terytorium Polski. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszych maszyn, a razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Urządzenia skrawające, podobnie jak te, które używamy w codziennym życiu, prowadzą do zużycia materiału i stępienia ostrzy. Zamiast je wyrzucać i zakupywać nowe, ponownie ostre, lepiej wykorzystać te, które się posiada na stanie. Nie tylko ze względów ekonomicznych, ale chociażby z powodu idealnego dopasowania narzędzi skrawających do maszyn, na których pracują. Aby przywrócić im precyzyjne i ostre cięcie, wystarczy poddać je obróbce w maszynach o nazwie ostrzarki. Są to mechaniczne urządzenia, które ostrzą – piły, frezy tarczowe czy noże strugarskie. Znajdą swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie na maszyny CNC, automaty i inne są umieszczane ostrza i skrawające narzędzia, których częste użytkowanie prowadzi do stępienia.

Tym samym, mogą Państwo zaoszczędzić swoje pieniądze, bo jak wiadomo – wymiana dowolnego ostrza na nowe to bardzo droga inwestycja, którą trzeba zaskakująco często powtarzać przy masowych produkcjach. Warto również zauważyć, że wyrzucanie starych ostrzy nie poprawia jakości i efektywności na liniach produkcyjnych, w tartakach czy zakładach stolarskich. Zakup nowych kompletów ostrzy od teraz nie będzie już konieczny.

Winter – dobierz właściwą ostrzarkę do swoich narzędzi

Ostrzarki to mechaniczne urządzenia, które mają zadanie naostrzenia części, która skrawa inny materiał. Najczęściej są one wyposażone w szlifierki, a także komplet uchwytów, aby bezpiecznie osadzić narzędzia, które następnie będzie się poddawać obróbce mechanicznej celem naostrzenia. Bezpieczeństwo jest tutaj priorytetem, dlatego marka Winter dopracowała swoje maszyny do takiego stopnia, że przy prawidłowym użytkowaniu, nie dojdzie do zagrożenia.

Przy wyborze odpowiedniej ostrzarki, niezbędne jest określenie potrzeb i zakresu narzędzi, które to będą poddawane obróbce mechanicznej. Maszyny, które dostępne są w naszym sklepie pozwolą na naostrzenie między innymi pił, frezów różnego rodzaju (m.in. tarczowych i walcowych), noży strugarskich, głowic, trzpieni. Zalecamy również zapoznanie się z ostrzarkami do pił taśmowych oraz uniwersalnych urządzeń, które bez wątpienia będą pomocne w każdym zakładzie mechanicznym. Polecamy kierować się jakością, której nie brakuje w maszynach CNC oraz mechanicznych marki Winter Holztechnik. Wysoka jakość, dokładność oraz zadowalająca wydajność sprawiają, że praca w Państwa zakładzie z dnia na dzień będzie się znacząco poprawiać i dążyć do osiągania maksymalnych wyników, które następnie przełożą się na lepsze wyniki finansowe.

W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Wykwalifikowani doradcy udzielą niezbędnych informacji o ofercie, jak i parametrach maszyn, które są u nas w sprzedaży.