Wybierz kategorię produktów

Pokaż filtry

Cena

Kategorie

Piły formatowe (14)

Firma Winter Holztechnik jest uznanym producentem pił formatowych. Stacjonarna pilarka tarczowa to maszyna przeznaczona do skośnego, poprzecznego i wzdłużnego piłowania płyt pilśniowych, wiórowych, elementów z drewna, sklejek i innych materiałów o podobnych właściwościach materiałowych.

Piła formatowa składa się z przesuwnego stołu i wyposażona jest w piłę podcinającą, która umieszczona jest przed piłą główną. Piła formatowa zbudowana jest z następujących części: silnika mechanicznego, stołu do obróbki, korpusu, osłony, klina rozczepiającego, prowadnicy wzdłużnej lub/i poprzecznej i prowadnicy.

Piły formatowe służą do dzielenia materiału drewnianego na mniejsze części, które przeznaczone są do dalszej obróbki za pomocą maszyn do obróbki drewna, np, frezarek. Możemy wyróżnić dwa rodzaje pilarek formatowych: piły formatowe wzdłużne służą do cięcia i przycinania wzdłuż włókna drewna. Piły formatowe poprzeczne służą zaś do cięcia drewna w poprzek włókien.

Maszyny do obróbki opracowane przez zespół inżynierów firmy Winter Holztechnik charakteryzują się użyciem najwyższej jakości materiałów. Piły są wydajne, a ich elementy odporne na trudy pracy. Zapewniają długotrwałe i bezawaryjne działanie, wysoką wydajność oraz niski stopień skomplikowania obsługi. Zapytaj już dziś o najlepszy produkt dla Twojej firmy zajmującej się obróbką drewna.

Obsługujemy firmy z całej Europy. Specjalnie dla naszych Klientów z Polski uruchomiliśmy kanał bezpośredniej sprzedaży wprost z naszej fabryki w Niemczech. Klientów obsługujemy w jęzku Polskim. Masz pytania? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży.