Wybierz kategorię produktów

Pokaż filtry

Cena

Kategorie

Strugarki (60)

Strugarki są profesjonalnymi maszynami stolarskimi, mogącymi znajdować zastosowanie zarówno w obróbce drewna, jak i metalu. Wśród strugarek do drewna, będących jednym z głównych produktów firmowych marki Winter Holztechnik, wyróżniamy podział na strugarki do płaszczyzn oraz do strugania kształtowego. Pierwsza z grup określana jest mianem Grubościówek, których zadanie polega na nadawaniu materiałom drewnianym lub drewnopochodnym odpowiedniej grubości.

Do najbardziej zaawansowanych maszyn w tej kategorii należą Strugarki czterostronne, potrafiące obrabiać drewno aż w czterech płaszczyznach jednocześnie (struganie płaskie lub profilowe).

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy naszym Klientom profesjonalne doradztwo oraz serwis zakupionych maszyn. Nasi fachowcy w oparciu o szeroką wiedzę techniczną oraz indywidualne preferencje Klienta, pomogą Państwu w doborze odpowiedniej maszyny. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziecie Państwo także Strugarki dwustronne, Wyrówniarki, Grubościówki, Wyrówniarko-Grubościówki oraz Strugarki do stolarki budowlanej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.