Porady: +48 662 726 310

Wybierz kategorię produktów

48h Czas
realizacji
Gwarancja
producenta
Certyfikaty
jakości

WINTER filtr do lasera F200

WINTER
4.80

8 930.00 zł 1 900.00 €Ceny netto

Zapytaj o ofertę

Płatność - przelew na konto bankowe, na podstawie faktury pro-forma. Numer konta bankowego i faktura proforma zostanie przesłana w 1 dzień roboczy na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. Środkiem dostawy jest spedycja. Możliwy jest również odbiór osobisty.

Kontakt

Finansowanie

Idealne rozwiązanie dla grawerek i przecinarek laserowych CO2 i YAG

Filtracja gazów laserowych i pyłu następuje w kilku etapach.
W pierwszym etapie filtrujemy przez filtr grubych cząsteczek aby zapobiedz szybkiemu zapychaniu sie filtru do drobnych cząsteczek.
Filtr z węglem aktywnym oczyszcza powietrze na końcu na poziomie molekularnym i dostarcza czyste powietrze do oddychania.

Filtry do laserów które służą do filtrowania pyłu i dymu podczas obróbki laserem muszą cechować sie niskimi kosztami eksploatacji, ochroną zdrowia pracowników i wysoką jakością pracy. Podstawową funkcją filtru jest całkowite usunięcie wszystkich powstałych pyłów, oparów, gazów i dymu. Ponadto zastosowanie stopniowego filtrowania pozwala zmniejszyć koszta eksploatacji i koszta matariałów filrujących.

 

Wymiary:
– D=520 mm, Sz=540 mm, W=1200 mm
– waga: 60kg

Działanie poszczególnych filtrów:

Filtr grubych cząsteczek:
Filtruje grube cząsteczki pyłu z powietrza. Dodatkowo chroni filtr drobnych cząsteczek przez zapchaniem co zmniejsza koszta eksploatacji.

Filtr drobnych cząsteczek:
Filtr ten składa się z materiału poliestrowego w metalowej ramce i filtruje wszystkie pyły i cząsteczki do 90% z odsysanego powietrza. Jeśli podczas obróbki będą wytwarzane duże ilości pyłu, należy go często czyścić lub wymienić na nowy.

Aktywny filtr węglowy:
Specjalny węgiel aktywny jest ostatnim etapem procesu filtrowania i dzięki specjalnej kompozycji węgla dostarcza czyste powietrze do oddychania. Powierzchnia węgla jest zbudowana jak gąbka, tworząc bardzo dużą powierzchnię wewnętrzną, w której osadzają się gazy. Celem tego filtra jest oczyszczanie powietrza z niepożądanych substancji tj. ciężkie metale i toksyczne chemikalia.

Płatność - przelew na konto bankowe, na podstawie faktury pro-forma. Numer konta bankowego i faktura proforma zostanie przesłana w 1 dzień roboczy na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. Dostawa jest darmowa, środkiem dostawy jest spedycja. Możliwy jest również odbiór osobisty.
powiązane

Produkty
powiązane

Zobacz więcej

Zobacz również: Bez kategorii / Brykieciarki / Frezarki / Kompresory / Maszyny CNC / Maszyny do łączenia na mikrowczepy / Maszyny transportowe / Maszyny używane / Maszyny wieloczynnościowe / Nakładarki kleju / Odciągi i odpylacze do trocin / Okleiniarki do krawędzi / Ostrzarki / Piły / Prasy / Rozdrabniacze Młynki / Strugarki / Strugarki Czterostronne / Szlifierki / Tokarki / Wielopiły / Wiertarki stolarskie / Piły do lameli / Okleiniarki prostoliniowe / Piły formatowe / Szlifierki do kantów / Producent piły / Centrum obróbcze / Frezarki stołowe / Maszyny stolarskie

WINTER filtr do lasera F200 to uznany produkt z kategorii Odciągi i odpylacze do trocin wyprodukowany przez firmę Winter Holztechnik. Wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom Klientów, umożliwiając zamówienie bezpośrednio w fabryce. Nasze produkty z rodziny Odciągi i odpylacze do trocin - zapewniają wysoką wydajność, precyzję oraz gwarancję niezawodności.