Porady: +48 662 726 310

Wybierz kategorię produktów

48h Czas
realizacji
Gwarancja
producenta
Certyfikaty
jakości

WINTER mobilna piła taśmowa blokowa ZBL-P50H

WINTER
5

89 700.00 zł 19 500.00 €Ceny netto

Zapytaj o ofertę

Mobilna piła taśmowa blokowa ZBL-P50H marki WINTER jest urządzeniem stolarskim wyposażonym w silnik Suraru o mocy 22 KM, pozwalający na obróbkę do 8 m^3 materiału podczas godziny pracy. Piła wyposażona jest dodatkowo w hydrauliczne napinanie taśmy piłującej. Waga maszyny wynosi 1200 kg.

Płatność - przelew na konto bankowe, na podstawie faktury pro-forma. Numer konta bankowego i faktura proforma zostanie przesłana w 1 dzień roboczy na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. Środkiem dostawy jest spedycja. Możliwy jest również odbiór osobisty.

Kontakt

Finansowanie

– Wydajność: 6-8 m3/h
– Hydrauliczne napinanie taśmy piłującej
– Max. długość drewna: 6,3 m
– Max. srednica kłody: 0,65 m
– Silnik: Robin Suraru 22 KM
– Hydrauliczne ustawianie wysokości
– Wymiary taśmy piłującej: 4250 x 40 mm
– Długość całkowita: 8,5 m
– Długość transportowa: 6,0 m
– Szerokość: 2,0 m
– Wysokość w pozycji roboczej: 2,2 m
– Wysokość w pozycji transportowej: 2,0 m
– Waga: 1200 kg

Płatność - przelew na konto bankowe, na podstawie faktury pro-forma. Numer konta bankowego i faktura proforma zostanie przesłana w 1 dzień roboczy na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. Dostawa jest darmowa, środkiem dostawy jest spedycja. Możliwy jest również odbiór osobisty.
powiązane

Produkty
powiązane

Zobacz więcej

Zobacz również: Brykieciarki / Frezarki / Kompresory / Maszyny CNC / Maszyny transportowe / Maszyny używane / Maszyny wieloczynnościowe / Nakładarki kleju / Odciągi i odpylacze do trocin / Okleiniarki do krawędzi / Ostrzarki / Piły / Prasy / Rozdrabniacze Młynki / Strugarki / Strugarki Czterostronne / Szlifierki / Tokarki / Wielopiły / Wiertarki stolarskie / Piły do lameli / Okleiniarki prostoliniowe / Piły formatowe / Szlifierki do kantów / Producent piły / Centrum obróbcze / Frezarki stołowe / Maszyny stolarskie

Maszyna WINTER mobilna piła taśmowa blokowa ZBL-P50H wyprodukowana przez firmę Winter Holztechnik - Maszyny do obróbki drewna to nowoczesny i wydajny produkt. Maszyna należy do serii produktów z kategorii Piły, w podkategorii Piły taśmowe. Jest to produkt nowoczesny, z wszelkimi atestami oraz gwarancją producenta. Już dziś zapytaj nasz dział sprzedaży o cenę i specyfikację.