Porady: +48 662 726 310

Wybierz kategorię produktów

48h Czas
realizacji
Gwarancja
producenta
Certyfikaty
jakości

WINTER odpylacz / odciąg do trocin WIB 200, norma H-3

WINTER
5.00

25 850.00 zł 5 500.00 €Ceny netto

Zapytaj o ofertę

Płatność - przelew na konto bankowe, na podstawie faktury pro-forma. Numer konta bankowego i faktura proforma zostanie przesłana w 1 dzień roboczy na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. Środkiem dostawy jest spedycja. Możliwy jest również odbiór osobisty.

Kontakt

Finansowanie

– 2 pojemniki na pył z zaciskami
– pozostała zawartość pyłu: 0,1 mg/m3
– przycisk włączania / wyłączania
– monitorowanie przepływu
– wskaźnik różnicy ciśnień
– pobór mocy: 4,0 kW
– napięcie znamionowe: 400 V / 50 Hz /3 Ph ~
– powierzchnia filtra: 11,7 m2
– 30 worków filtrujących
– automatyczne czyszczenie filtra, pneumatyczny system JET
– wielkość pojemników: 2 x 70 l
– króciec odciągowy: 200 mm
– przepływ nominalny: 3300 m3/h
– przepływ minimalny: 2200 m3/h
– podciśnienie: 2600 Pa
– max. poziom ciśnienia akustycznego 72 dB (A)
– wymiary: D= 2570 mm, Sz= 1.100 mm, W= 2.490 mm
– waga: 400 kg

Płatność - przelew na konto bankowe, na podstawie faktury pro-forma. Numer konta bankowego i faktura proforma zostanie przesłana w 1 dzień roboczy na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. Dostawa jest darmowa, środkiem dostawy jest spedycja. Możliwy jest również odbiór osobisty.
powiązane

Produkty
powiązane

Zobacz więcej

Zobacz również: Bez kategorii / Brykieciarki / Frezarki / Kompresory / Maszyny CNC / Maszyny do łączenia na mikrowczepy / Maszyny transportowe / Maszyny używane / Maszyny wieloczynnościowe / Nakładarki kleju / Odciągi i odpylacze do trocin / Okleiniarki do krawędzi / Ostrzarki / Piły / Prasy / Rozdrabniacze Młynki / Strugarki / Strugarki Czterostronne / Szlifierki / Tokarki / Wielopiły / Wiertarki stolarskie / Piły do lameli / Okleiniarki prostoliniowe / Piły formatowe / Szlifierki do kantów / Producent piły / Centrum obróbcze / Frezarki stołowe / Maszyny stolarskie

WINTER odpylacz / odciąg do trocin WIB 200, norma H-3 to uznany produkt z kategorii Odciągi i odpylacze do trocin wyprodukowany przez firmę Winter Holztechnik. Wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom Klientów, umożliwiając zamówienie bezpośrednio w fabryce. Nasze produkty z rodziny Odciągi i odpylacze do trocin - zapewniają wysoką wydajność, precyzję oraz gwarancję niezawodności.