Porady: +48 662 726 310

Wybierz kategorię produktów

48h Czas
realizacji
Gwarancja
producenta
Certyfikaty
jakości

WINTER piła kapująca optymalizerka OPTIMAX 100

WINTER
5

114 540.00 zł 24 900.00 €Ceny netto

Zapytaj o ofertę

Płatność - przelew na konto bankowe, na podstawie faktury pro-forma. Numer konta bankowego i faktura proforma zostanie przesłana w 1 dzień roboczy na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. Środkiem dostawy jest spedycja. Możliwy jest również odbiór osobisty.

Kontakt

Finansowanie

Dane techniczne:
– Wysokość cięcia: 100 mm (według diagramu cięcia)
– Min. długość materiału: 300 mm
– Min. wielkość materiału: 300 x 30 x 10 mm
– Stół podawczy rolkowy z prawej: 1200 mm
– Stół odbierający z lewej: 1000 mm
– Średnica tarczy pilarskiej: Ø 455 mm
– Średnica otworu piły: 30 mm
– Prędkość cięcia: do 80 taktów/min.
– Wysoka dokładność cięcia: +/- 1 mm
– Sterownik PLC z ekranem dotykowym dla łatwej obsługi
+ Cięcie stałych długości
+ Cięcie sekwencyjne (możliwość zapisania 10 wymiarów)
+ Cięcie oznaczonych kredą linii
+ Cięcie stałych długości i oznaczonych kredą linii
– Min. odstęp między oznaczeniami: 20 mm
– Moc silnika piły: 7,5 kW
– Obroty: 3200 obr/min.
– Moc silnika posuwu: 2,0 kW
– Prędkość posuwu regulowana bezstopniowo do: max. 80 m/min.
– Podłączenie sprężonego powietrza: 8 bar
– Certyfikat CE
– Wymiary: D=3000, Sz=1070, W=1200 mm
– Waga: 1150 kg

Opis:
Piła kapująca optymalizerka Optimax 100 to maszyna stolarska do cięcia drewnianych elementów o tej samej długości. Piła jest wyposażona w sterownik PLC, który posiada łatwy w obsłudze dotykowy ekran. Można ją zaprogramować na cięcie stałych długości, cięcie sekwencyjne (10 wymiarów), cięcie oznaczonych kredą linii oraz cięcie stałych długości i oznaczonych kredą linii (minimalny odstęp pomiędzy oznaczeniami to 20 mm). Maszyna usprawnia pracę, dzięki niej uzyskujemy w krótkim czasie idealnie równe elementy. Minimalna długość materiału to 300 mm, wysokość 30 mm i szerokość 10 mm.
Piła kapująca optymalizerka Optimax 100 charakteryzuje się niezwykłą precyzją i dokładnością co do +/- 1 mm. Moc silnika piły to 7,5 kW, wykonuje on pracę równą 3200 obrotów na minutę. Prędkość cięcia piły Optimax 100 to aż do 80 taktów na minutę. Piła jest wyposażona w dwa stoły podawcze. Pierwszy rolkowy z prawej strony o długości 1200 mm oraz stół odbierający z lewej strony równy 1000 mm. Maszyna ma podłączenie do sprężonego powietrza o ciśnieniu 8 bar. Długość maszyny to 3000 mm, szerokość 1070 mm, a wysokość 1200 mm. Cały sprzęt waży 1150 kg.

Producent sprzętu stolarskiego Winter Holztechnik to doświadczony lider na rynku przemysłu drzewnego. Maszyny Winter Holztechnik są wykonane z dbałością o każdy szczegół, to dlatego wykazują się niezwykłą precyzją i długowiecznością. Sprzęt produkcji Winter Holztechnik można znaleźć w profesjonalnych zakładach stolarskich, ale również w wyposażeniu masowych linii produkcyjnych. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo odpowiedni sprzęt, który będzie przystosowany do Państwa oczekiwań. Oferujemy pomoc w doborze wyposażenia, transport sprzętu, korzystne warunki kredytowe i leasingowe, a nawet pierwsze uruchomienie zakupionych maszyn. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta i skorzystania z formularza kontaktowego.

– Urządzenie podające deski, długość 3 m z przenośnikami łańcuchowymi: EUR 7.800,-
– Urządzenie odbierające deski, długość 3 m z przenośnikami łańcuchowymi: EUR 9.000,-

Płatność - przelew na konto bankowe, na podstawie faktury pro-forma. Numer konta bankowego i faktura proforma zostanie przesłana w 1 dzień roboczy na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. Dostawa jest darmowa, środkiem dostawy jest spedycja. Możliwy jest również odbiór osobisty.
powiązane

Produkty
powiązane

Zobacz więcej

Zobacz również: Brykieciarki / Frezarki / Kompresory / Maszyny CNC / Maszyny transportowe / Maszyny używane / Maszyny wieloczynnościowe / Nakładarki kleju / Odciągi i odpylacze do trocin / Okleiniarki do krawędzi / Ostrzarki / Piły / Prasy / Rozdrabniacze Młynki / Strugarki / Strugarki Czterostronne / Szlifierki / Tokarki / Wielopiły / Wiertarki stolarskie / Piły do lameli / Okleiniarki prostoliniowe / Piły formatowe / Szlifierki do kantów / Producent piły / Centrum obróbcze / Frezarki stołowe / Maszyny stolarskie

Maszyna WINTER piła kapująca optymalizerka OPTIMAX 100 wyprodukowana przez firmę Winter Holztechnik - Maszyny do obróbki drewna to nowoczesny i wydajny produkt. Maszyna należy do serii produktów z kategorii Piły, w podkategorii Optymalizerki do drewna. Jest to produkt nowoczesny, z wszelkimi atestami oraz gwarancją producenta. Już dziś zapytaj nasz dział sprzedaży o cenę i specyfikację.