Porady: +48 662 726 310

Wybierz kategorię produktów

48h Czas
realizacji
Gwarancja
producenta
Certyfikaty
jakości

WINTER strugarka dwustronna DUOMAX 1020 CE

WINTER
4.80

244 400.00 zł 52 000.00 €Ceny netto

Zapytaj o ofertę

– max. szerokość strugania:  1020 mm
– min. / max. wysokość strugania:  10 / 200 mm

Płatność - przelew na konto bankowe, na podstawie faktury pro-forma. Numer konta bankowego i faktura proforma zostanie przesłana w 1 dzień roboczy na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. Środkiem dostawy jest spedycja. Możliwy jest również odbiór osobisty.

Kontakt

Finansowanie

– max. szerokość strugania:  1020 mm
– min. / max. wysokość strugania:  10 / 200 mm
– min długość materiału:  310 mm
– max. zbiórka materiału na górnym wale:  5 mm
– max. zbiórka materiału na dolnym wale: 5 mm
– obroty wału:  5000 obr/min.
– spiralny wał nożowy góra + dół z obracanymi nożami HM 15x15x2,5 mm, Ø 100 mm
– płynna regulacja posuwu:  7 – 20 m/min.
– silnik górnego wału:  30,0 kW
– silnik dolnego wału:  22,0 kW
– silnik posuwu:  7,5 kW
– silnika ustawiania wysokości:  1,0 kW
– moc całkowita:  57,7 kW
– króciec odciągowy:  Ø 150 mm
– twarde chromowane stoły
– urządzenie do szybkiej zmiany noży
– pompa smarowania
– elektronicze ustawianie grubości materiału
– cyfrowy wskaźnik wysokości materiału
– 2 walce wciągające + 2 walce wyciągające
– hamulec tarczowy
– certyfikat CE
– waga:  3500 kg

Strugarka dwustronna DUOMAX 1020 CE to doskonała maszyna która, sprawdzi się zarówno w zakładach stolarskich jak i liniach produkcyjnych. Służy do obrabiania drewna litego oraz materiałów drewnopochodnych, płyt wiórowych, PCV, OSB, MDF czy paneli ABS. Najwyższej klasy urządzenie z rodziny strugarek dwustronnych WINTER HOLZTECHNIK, w której zastosowaliśmy szereg zaawansowanych technologicznie rozwiązań, by zapewnić perfekcyjną grubość, wysokość oraz gładkość i kształt obrabianego elementu. Do jej produkcji wykorzystana została stal chromowa gwarantująca wieloletnią żywotność.

DUOMAX 1020 CE to maszyna stolarska o niezwykłych parametrach strugania w porównaniu z ofertami konkurencji. Szerokość strugania 1020 mm, minimalna wysokość obróbki to 10 mm, a maksymalna 200 mm. Możliwość obróbki elementów do 310 mm długości. Urządzenie sterowane jest komputerowo. Elektroniczne ustawianie grubości, cyfrowy wskaźnik wysokości oraz ustawienia wykończenia, to szybkość pracy oraz zwiększenie wydajności zakładu stolarskiego. Warto wspomnieć tutaj również o zastosowanych silnikach i mocy całkowitej aż 57,7 kW. Silnik wału górnego to 30 kW, wału dolnego 22 kW, z kolei moc silnika posuwu to 7,5 Kw. Płynna regulacja prędkości posuwu od 7 do 20 metrów na minutę. Elektroniczne ustawianie wysokości blatu, tak aby zapewnić komfort pracy osobie obsługującej strugarkę oraz hamulec tarczowy gwarantujący najwyższy stopień bezpieczeństwa.

Kolejne atuty strugarki DUOMAX 1020 to udogodnienia w obszarze serwisu i konserwacji maszyny. Łatwy montaż oraz demontaż, dodatkowe urządzenia ułatwiające wymianę i pielęgnację noży. W zestawie otrzymują Państwo również pompę smarowania niezbędną do prawidłowej pielęgnacji w trakcie użytkowania.

Strugarka posiada wieloletnią gwarancję oraz wszelkie niezbędne certyfikaty CE. Doradcy WINTER omówią z Państwem atrakcyjne warunki zakupu, leasingu lub kredytowania. Zapewnimy sprawną dostawę, montaż oraz szkolenie z obsługi dla pracowników. W przypadku konieczności serwisu lub wsparcia w obszarze konserwacji, jesteśmy do dyspozycji jako pomoc posprzedażowa na terenie całego kraju. Już teraz skorzystaj z najlepszej oferty na rynku.

Płatność - przelew na konto bankowe, na podstawie faktury pro-forma. Numer konta bankowego i faktura proforma zostanie przesłana w 1 dzień roboczy na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. Dostawa jest darmowa, środkiem dostawy jest spedycja. Możliwy jest również odbiór osobisty.
powiązane

Produkty
powiązane

Zobacz więcej

Zobacz również: Bez kategorii / Brykieciarki / Frezarki / Kompresory / Maszyny CNC / Maszyny do łączenia na mikrowczepy / Maszyny transportowe / Maszyny używane / Maszyny wieloczynnościowe / Nakładarki kleju / Odciągi i odpylacze do trocin / Okleiniarki do krawędzi / Ostrzarki / Piły / Prasy / Rozdrabniacze Młynki / Strugarki / Strugarki Czterostronne / Szlifierki / Tokarki / Wielopiły / Wiertarki stolarskie / Piły do lameli / Okleiniarki prostoliniowe / Piły formatowe / Szlifierki do kantów / Producent piły / Centrum obróbcze / Frezarki stołowe / Maszyny stolarskie