Porady: +48 662 726 310

Wybierz kategorię produktów

Pokaż filtry

Cena

Kategorie

Dostępne maszyny (10)

Nakładarki kleju są maszynami pozwalającymi na równomierne nakładanie kleju za pomocą urządzeń pomocniczych (lub manualnie - nakładarki ręczne) na wybrany materiał. Umieszczanie substancji odbywa się przy użyciu wody (lateksowe) lub z wykorzystaniem rozpuszczalnika (nakładanie butaprenowe oraz neoprenowe).

Nakładarki kleju są urządzeniami wykorzystywanymi w przemyśle stolarskim przede wszystkim w końcowych fazach procesu produkcyjnego. Główne zastosowanie znajdują przede wszystkim w przemyśle meblarskim, gdzie stosuje się je do połączenia części składowych.

Wśród nakładarek, urządzeniami zapewniającymi najbardziej precyzyjne efekty prac są nakładarki walcowe. Urządzenia te gwarantują pewność równomiernego oraz dokładnego nałożenia warstwy lakieru na produkt, dzięki czemu spodziewać można się perfekcyjnego efektu końcowego. Jednym z typów dostępnym w naszym asortymencie są dwustronne nakładarki kleju, pozwalające na jednoczesne smarowanie po obu stronach produktu. Długa historia tych maszyn na rynku, pozwoliła na wprowadzenie wielu udoskonaleń technicznych związanych z kwestią nanoszenia lakieru, dzięki czemu osiągana jest najwyższa precyzja.

Stawiając na maszyny marki Winter Holztechnik, mogą Państwo liczyć nie tylko na wygodne i szybkie nakładanie warstwy lakieru, ale również na usuwanie jej nadmiaru oraz wygładzanie powierzchni, które zostały wcześniej zaszpachlowane. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych maszyn.