Porady: +49 341 4619021

Wybierz kategorię produktów

Poznaj firmę
Winter Holztechnik

Firma Winter Holztechnik jest producentem oraz dystrybutorem specjalistycznych maszyn stolarskich do obróbki drewna oraz metalu. Nasza firma od lat z sukcesem zaopatruje zakłady stolarskie oraz specjalistyczne centra obróbcze na terenie całej Europy, w tym Polski.

Jakość oraz precyzja to najważniejsze zasady przyświecające nam przy tworzeniu naszych maszyn. Cechy te w połączeniu z najnowszą technologią, są gwarantem niezawodnego działania Twojego parku maszynowego! Najważniejszym laurem uznania dla naszej firmy są referencje zadowolonych Klientów.

25 lat doświadczenia w branży pozwala nam cieszyć się pozycją leadera na rynku Europy Zachodniej oraz Środkowowschodniej. Decydując się na zakup maszyn marki Winter Holztechnik, otaczamy naszych klientów kompleksową opieką oraz serwisem. Wszystkie oferowane przez nas maszyny do obróbki drewna są zgodne z obowiązującymi normami bezpieczeństwa i posiadają certyfikaty CE. Wszelkie problemy techniczne dotyczące maszyn specjalistycznych rozwiązywane są w naszym centrum serwisowym zlokalizowanym w Kobylnica – województwo wielkopolskie.

 

Referencje

Pimax
Psary Male
ul. Nekielska 17
62-300 Wrzesnia

Fabryka Mebli “DREWMIX”
Leka Mroczenska 66
63-611 Mroczen
Slawomir Gawronski

Waldemar John
Zaklad Stolarski

ul. Lipowa 42
64-150 Wijewo

Krzysztof Zmyslony
FORDESK

Dabrowa 10 (kolo Jarocina)
63-233 Jaraczewo

PPUH „PAULA”
Witold Wicher
Glisno Wielkie 18a
PL 77-130 Lipnica

DEBOWA POLSKA
ul. Koszykowa 5
64-234 KASZCZOR
POLSKA

dlaczego

Sprawdź
nasz profil na:

Jako bezpośredni producent sprzętu, jesteśmy w posiadaniu pełnej wiedzy technicznej na temat naszych maszyn. W ramach transakcji, zapewnimy Państwu własny transport, jak również kompleksową instalację maszyn w wyznaczonym miejscu, włącznie z ich uruchomieniem.

W przypadku jakichkolwiek problemów z zakupionym sprzętem, zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Naszym Klientom oferujemy także atrakcyjne oferty kredytowe oraz leasingowe.

Sprawdź produkty

Profesjonalne
i fachowe doradztwo

Dogodne warunki
finansowania

Bezpieczny transport
maszyn do Klienta

Gwarancja
jakości

Certyfikowany
producent i sprzedawca

25 lat doświadczenia
w branży

Sprawdź
nasz profil na: