Porady: +49 341 4619021

Wybierz kategorię produktów

Pokaż filtry

Cena

Kategorie

Dostępne maszyny (10)

Piły panelowe
Piły panelowe można znaleźć w asortymencie wielu firm zajmujących się produkcją maszyn stolarskich. Urządzenia te służą do przycinania dużych płyt wiórowych do odpowiednich formatek. Wydajność, bezawaryjność oraz bezpieczeństwo pracy, to najważniejsze cechy podczas pracy z piłami panelowymi.

Jak pracować z piłą panelową?
Piły panelowe to maszyny, które znajdują się w większości zakładów stolarskich, zajmujących się procesem obróbki płyt wiórowych. Urządzenia te służą do produkcji mebli oraz ich komponentów. Dzięki tej maszynie płyty meblowe można rozkroić na dowolnej wielkości formatki, dopasowane indywidualnie do potrzeb oraz oczekiwań Klienta. Formatki wycina się na podstawie szczegółów opisanych w danym zleceniu. Po odpowiednim zaprogramowaniu piły panelowej, tj: wprowadzeniu właściwych wymiarów formatek, należy położyć płytę meblową na blacie maszyny. Obrabiany element może zostać pocięty na odpowiedniej wielkości formatki, poddawane w dalszej kolejności oklejaniu, oczyszczaniu, a w końcowych fazach także foliowaniu. Rosnące obecnie zapotrzebowanie ze strony Klientów na meble produkowane na wymiar, wymusza niejako na zakładach stolarskich inwestycję w pilarki panelowe najwyższej jakości.

Nowe modele, ciągłe udoskonalenia
Na rynku dostępnych jest wiele modeli piły panelowej. Różnią się one od siebie coraz nowszymi technologiami i udoskonaleniami, dzięki czemu urządzenia mają być coraz wydajniejsze, a praca z nimi łatwa i przyjemna. Firma Winter Holztechnik jest znanym oraz zaufanym producentem pił panelowych, który oferuje swoim Klientom urządzenia wysokiej jakości. Nasze produkty sprawdzą się zarówno w dużych zakładach meblarskich, jak i w prywatnych warsztatach stolarskich. Wewnątrz naszej oferty, dużym uznaniem cieszy się piła panelowa Challenge 4122 lub piła panelowa Standard 2150.  Nasze maszyny posiadają certyfikaty jakości oraz roczną gwarancję w przypadku zakupu urządzenia do firmy. Urządzenia spełniają wszystkie wytyczne oraz normy europejskie. Aspekt ten bez wątpienia wpływa na bezpieczeństwo pracy w zakładach. Funkcjonalność, szybkość, precyzja i bezpieczeństwo to podstawowe zalety, jakie posiadają piły panelowe naszej marki.

Szereg zalet
Piły panelowe
to maszyny, przy których praca powinna być sprawna i bezpieczna. Ich sterowanie prowadzone jest z panelu, na którym indywidualnie ustawimy m.in. wysokość cięcia. Ma ona bezpośrednie przełożenie na jakość oraz precyzję wyprodukowanych materiałów. Ważną zaletą jest bezpieczeństwo przy pracy – maszyny te mają zapewniony dostęp do strefy roboczej. Cechą ważną w piłach panelowych jest też oszczędność materiałów – dzięki nim w zakładach wykorzystuje się aż do 80% materiału wyjściowego.