Porady: +49 341 4619021

Wybierz kategorię produktów

Pokaż filtry

Cena

Kategorie

Dostępne maszyny (4)

Prasa do klejenia drewna to podstawowa maszyna na wyposażeniu każdego zakładu stolarskiego i obróbki drewna. Niezbędna w produkcji meblarskiej, stolarki drzwiowej, okiennej czy schodów. Winter Holztechnik to najlepsza wydajność i precyzja pracy, w stosunku do ceny i żywotności urządzenia. Każda z maszyn to najnowsze technologie Winter, poparte wieloletnim doświadczeniem, tworzone przez najlepszych inżynierów w naszym centrum badawczym. Niemiecka precyzja produkcji, oparta o surowce najwyższej jakości, gwarantujące wieloletnie, bezawaryjne użytkownie z zachowaniem doskonałych parametrów pracy.

Dostępne w naszej ofercie prasy do klejenia odpowiadają na wszelkie zapotrzebowania firm zajmujących się obróbką drewna, które chcą realizować finalny produkt o jak najwyższych parametrach wytrzymałości oraz wysokich walorach estetycznych. W zależności od rodzaju i wymagań produkcji, Winter to 3 kategorie pras, które dzielmy na stołowe, trapezowe oraz blokowe, każda o innych szerokościach, długościach oraz wysokości klejonego materiału.

Gama produktów Winter BLOCKMAX to powierzchnia robocza od 4 do 12 metrów długości. Wyposażone są w hydrauliczne cylindry dociskowe pionowe, poziome oraz docisk boczny. Kolejna rodzina produktów Winter z tej kategorii to prasy stołowe – SOLID, służące do klejenia drewna masywnego. Każda wyposażona jest w mocne silniki posuwu materiału oraz dużą powierzchnię roboczą i płaszczyzny docisku. Docisk poziomy cylindrów hydraulicznych od 22,5 do 30 ton, natomiast docisk pionowy to aż 100 ton, czyli ponad 3 kilogramy na 1 cm2. Całość oferty pras do klejenia uzupełniają prasy blokowe typu MH – dwu i czterostronne. Siła nacisku to w tym wypadku 126 ton. Generowana jest prze 18 sztuk wertykalnych i horyzontalnych cylindrów hydraulicznych. Solidne, zwarte konstrukcje, przystosowane do ciągłej pracy i najwyższych wymagań eksploatacyjnych.

Wybierając Winter masz pewność, że inwestujesz w najwyższej klasy niezawodne maszyny, ze wszystkimi niezbędnymi certyfikatami CE gwarantującymi ich jakość. W ramach współpracy i zakupu bezpośrednio u producenta, oferujemy bezpłatne doradztwo, stałe wsparcie serwisowe oraz podstawowe przeszkolenia pracowników z ich obsługi. W cenie zakupu darmowa dostawa na terenie całej Polski, najlepsze warunki kredytowania oraz leasingu. Winter Holztechnik do niemiecki producent o doskonałej renomie europejskiej, który w coraz większym stopniu podbija polski rynek firm specjalizujący się w profesjonalnej obróbce drewna. Dołącz do naszych zadowolonych klientów.