Porady: +48 662 726 310

Wybierz kategorię produktów

48h Czas
realizacji
Gwarancja
producenta
Certyfikaty
jakości

WINTER automat do ostrzenia pił taśmowych Typ BAND SAWMAX 200

WINTER
5

58 750.00 zł 12 500.00 €Ceny netto

Zapytaj o ofertę

Płatność - przelew na konto bankowe, na podstawie faktury pro-forma. Numer konta bankowego i faktura proforma zostanie przesłana w 1 dzień roboczy na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. Środkiem dostawy jest spedycja. Możliwy jest również odbiór osobisty.

Kontakt

Finansowanie

Dane techniczne:
– Min./max. szerokość taśmy piłującej: 15 – 200 mm
– Podziałka zębów piły: 5 – 60 mm
– Wysokość zębów: max. 30 mm
– Formy zębów: PV, NV, KV
– Kąt natarcia: – 10° / + 30°
– Grubość tarczy: 0,6 – 3,2 mm
– Prędkość posuwu: 0-30 zębów / min.(regulacji prędkości potencjometrem)
– Średnica tarczy szlifującej: 200 mm
– Średnica wiercenia tarczy szlifującej: 20 mm
– Grubość tarczy szlifującej: 10 mm
– Obroty regulowane bezstopniowo: 1400 – 4500 obr/min
– Napięcie znamionowe: 400 V / 50 Hz
– Moc całkowita: 1,2 kW
– Automatyczne i precyzyjne szlifowanie
– Chłodzenie wodne
– Sterowanie mikroprocesorowe
– Panel sterowania 24 V
– 8 poziomów zmiennej regulacji posuwu
– Prowadnice liniowe THK
– Zintegrowanie oświetlenie maszyny
– Wymiary: D=800, Sz=1200, W=1750 mm
– Waga: 600 kg

Płatność - przelew na konto bankowe, na podstawie faktury pro-forma. Numer konta bankowego i faktura proforma zostanie przesłana w 1 dzień roboczy na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. Dostawa jest darmowa, środkiem dostawy jest spedycja. Możliwy jest również odbiór osobisty.
powiązane

Produkty
powiązane

Zobacz więcej

Zobacz również: Bez kategorii / Brykieciarki / Frezarki / Kompresory / Maszyny CNC / Maszyny do łączenia na mikrowczepy / Maszyny transportowe / Maszyny używane / Maszyny wieloczynnościowe / Nakładarki kleju / Odciągi i odpylacze do trocin / Okleiniarki do krawędzi / Ostrzarki / Piły / Prasy / Rozdrabniacze Młynki / Strugarki / Strugarki Czterostronne / Szlifierki / Tokarki / Wielopiły / Wiertarki stolarskie / Piły do lameli / Okleiniarki prostoliniowe / Piły formatowe / Szlifierki do kantów / Producent piły / Centrum obróbcze / Frezarki stołowe / Maszyny stolarskie

Najwyższej klasy urządzenie w rodzinie firmy Winter Holztechnik z kategorii ostrzałek pił taśmowych. Pełna automatyzacja zapewniająca komfort oraz precyzję pracy. Doskonalone sprawdzi się jako uzupełnienie parku maszynowego zakładów stolarskich oraz linii produkcyjnych. Niezbędna maszyna na wyposażeniu tartaków oraz przedsiębiorstw zajmujących się masową obróbką drewna. Świetne uzupełnienie innych maszyn firmy Winter, gdzie wysoka jakość stali użyta do produkcji noży, pozwala na wielokrotne ich ostrzenie, bez utraty parametrów jakości i wytrzymałości. Urządzanie ergonomiczne, o zwartej konstrukcji oraz ułatwieniach montażu oraz konserwacji.

Posiadanie własnej maszyny do ostrzenia pił to oszczędność środków finansowych, poprzez obniżenie konieczności zakupu nowych noży w przyszłości. Dodatkowo, ogranicza to koszty związane z transportem elementów pilarki podczas awarii oraz wynikającym z tego przestojem w pracy maszyny. Przy pracy pilarek taśmowych o wysokim stopniu eksploatacji, istnieje konieczność stałego dbania o ostrość i precyzję cięcia, tak by nie uszkadzać obrabianego materiału. Wysoka ostrość noży to każdorazowe idealne wygładzenie oraz szybkość obróbki.

Automat Winter do ostrzenia pił taśmowych Typ BAND SAWMAX 200 to same korzyści. Pełne komputerowe sterowanie mikroprocesorowe, osiem poziomów regulacji posuwu, w tym automatyczne szlifowanie. Bezstopniowa regulacja obrotów od 1 500 do 4 500 obrotów / minutę. Ułatwienia w konserwacji maszyny oraz chłodzenie wodne w trakcie pracy.

Ostrzałka pił taśmowych to doskonałe uzupełnienie dla pracy pilarek firmy Winter. Nieprzeciętna wytrzymałość naszych noży oraz stałe dbanie o ich ostrość, to wiele lat niezwykle wydajnej i sprawnej pracy każdego zakładu. Skontaktuj się z doradcą w celu ustalenia warunków zakupu, transportu lub opcji kredytowania.