Porady: +48 662 726 310

Wybierz kategorię produktów

48h Czas
realizacji
Gwarancja
producenta
Certyfikaty
jakości

WINTER odciąg do trocin DUSTMAX I

WINTER
5

2 182.50 zł 450.00 €Ceny netto
Wystawiamy Fakturę VAT z Polskiego Oddziału

Zapytaj o ofertę

Odciąg do trocin DUSTMAX I marki WINTER to profesjonalne urządzenie, które znaleźć może zastosowanie zarówno w średnich, jak i dużych zakładach produkcyjnych. Maszyna dysponuje mocą ssącą 2480 m3/h oraz waży 51 kg. Wymiary maszyny to Dł: 900 mm / Sz: 560 mm / Wy: 570 mm. Maszyna wyposażona jest w worek na wióry o objętości 300 litrów.

Galin Ganchev
Dyrektor sprzedaży w Polsce
Porozmawiajmy:

Płatność - przelew na konto bankowe, na podstawie faktury pro-forma. Numer konta bankowego i faktura proforma zostanie przesłana w 1 dzień roboczy na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. Środkiem dostawy jest spedycja. Możliwy jest również odbiór osobisty.

Finansowanie

– Moc ssąca: 2480 m3/h
– Worek na wióry: 1 x 300 litrów
– Podłączenie maszyn: 2 x 100 mm
– Moc silnika: 2,0 PS / 400 V
– Wymiary: DxSzxW 900 x 560 x 570 mm
– Waga: 51 kg

Płatność - przelew na konto bankowe, na podstawie faktury pro-forma. Numer konta bankowego i faktura proforma zostanie przesłana w 1 dzień roboczy na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. Dostawa: Odbiór osobisty lub spedycja.
powiązane

Produkty
powiązane

Zobacz więcej

Zobacz również: Bez kategorii / Brykieciarki / Frezarki / Kompresory / Maszyny CNC / Maszyny do łączenia na mikrowczepy / Maszyny transportowe / Maszyny używane / Maszyny wieloczynnościowe / Nakładarki kleju / Odciągi i odpylacze do trocin / Okleiniarki do krawędzi / Ostrzarki / Piły / Prasy / Rozdrabniacze Młynki / Strugarki / Strugarki Czterostronne / Szlifierki / Tokarki / Wielopiły / Wiertarki stolarskie / Piły do lameli / Okleiniarki prostoliniowe / Piły formatowe / Szlifierki do kantów / Producent piły / Centrum obróbcze / Frezarki stołowe / Maszyny stolarskie

WINTER odciąg do trocin DUSTMAX I to uznany produkt z kategorii Odciągi i odpylacze do trocin wyprodukowany przez firmę Winter Holztechnik. Wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom Klientów, umożliwiając zamówienie bezpośrednio w fabryce. Nasze produkty z rodziny Odciągi i odpylacze do trocin - zapewniają wysoką wydajność, precyzję oraz gwarancję niezawodności.