Porady: +49 341 4619021

Wybierz kategorię produktów

48h Czas
realizacji
Gwarancja
producenta
Certyfikaty
jakości

WINTER odciąg do trocin DUSTMAX II

WINTER
5

2 376.50 zł 490.00 €Ceny netto
Wystawiamy Fakturę VAT z Polskiego Oddziału

Zapytaj o ofertę

Odciąg do trocin DUSTMAX II niemieckiej marki Winter Holztechnik to urządzenie dysponujące mocą ssącą aż 3880 m3/h, które doskonale sprawdzi się w każdym zakładzie stolarskim oraz tartaku. Maszyna wyposażona jest w 2 duże worki na wióry o objętości 200 litrów. Wymiary maszyny to: Dł: 1170 mm / Sz: 560 mm / Wy: 570 mm, a waga 64 kg.

Henrik Winter
Porozmawiajmy:

Płatność - przelew na konto bankowe, na podstawie faktury pro-forma. Numer konta bankowego i faktura proforma zostanie przesłana w 1 dzień roboczy na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. Środkiem dostawy jest spedycja. Możliwy jest również odbiór osobisty.

Finansowanie

– Moc ssąca: 3880 m3/h
– Worek na wióry: 2 x 200 litrów
– Podłączenie maszyn: 3 x 100 mm
– Moc silnika: 3,0 PS / 400 V
– Wymiary: LxBxH 1170 x 560 x 570 mm
– Waga: 64 kg

Płatność - przelew na konto bankowe, na podstawie faktury pro-forma. Numer konta bankowego i faktura proforma zostanie przesłana w 1 dzień roboczy na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. Dostawa: Odbiór osobisty lub spedycja.
powiązane

Produkty
powiązane

Zobacz więcej

Zobacz również: Bez kategorii / Brykieciarki / Frezarki / Kompresory / Maszyny CNC / Maszyny do łączenia na mikrowczepy / Maszyny transportowe / Maszyny używane / Maszyny wieloczynnościowe / Nakładarki kleju / Odciągi i odpylacze do trocin / Okleiniarki do krawędzi / Ostrzarki / Piły / Prasy / Rozdrabniacze Młynki / Strugarki / Strugarki Czterostronne / Szlifierki / Tokarki / Wielopiły / Wiertarki stolarskie / Piły do lameli / Okleiniarki prostoliniowe / Piły formatowe / Szlifierki do kantów / Producent piły / Centrum obróbcze / Frezarki stołowe / Maszyny stolarskie

WINTER odciąg do trocin DUSTMAX II to uznany produkt z kategorii Odciągi i odpylacze do trocin wyprodukowany przez firmę Winter Holztechnik. Wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom Klientów, umożliwiając zamówienie bezpośrednio w fabryce. Nasze produkty z rodziny Odciągi i odpylacze do trocin - zapewniają wysoką wydajność, precyzję oraz gwarancję niezawodności.