Porady: +48 662 726 310

Wybierz kategorię produktów

48h Czas
realizacji
Gwarancja
producenta
Certyfikaty
jakości

WINTER odciąg do trocin DUSTMAX IV

WINTER
5

6 110.00 zł 1 300.00 €Ceny netto

Zapytaj o ofertę

Odciąg do trocin DUSTMAX IV marki WINTER to maszyna wyposażona w 4 worki na wióry o objętości 760 litrów o mocy silnika 5,1 kW. Urządzenie dysponuje mocą ssącą 4500 m3/h, dzięki czemu świetnie radzi sobie z odciąganiem trocin nawet przy produkcji masowej. Maszyna posiada następujące wymiary Dł=2708, Sz= 580, Wy= 2355 mm oraz wagę 100 kg.

 

 

Płatność - przelew na konto bankowe, na podstawie faktury pro-forma. Numer konta bankowego i faktura proforma zostanie przesłana w 1 dzień roboczy na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. Środkiem dostawy jest spedycja. Możliwy jest również odbiór osobisty.

Kontakt

Finansowanie

– Moc ssąca: max. 4500 m3/h
– Podłączenie maszyn: Ø 1 x 180 mm
– Podłączenie maszyn z rozdzielaczem: Ø 4 x 100 mm
– Powierzchnia filtra: 9,1 m2
– Pojemność worków na wióry: 760 l
– Poziom hałasu: 80 dB
– Moc silnika: 5,1 kW
– Zasilanie: 400V / 50 Hz
– Wymiary: Dł=2708, Sz= 580, Wy= 2355 mm
– Waga: 100 kg

Płatność - przelew na konto bankowe, na podstawie faktury pro-forma. Numer konta bankowego i faktura proforma zostanie przesłana w 1 dzień roboczy na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. Dostawa jest darmowa, środkiem dostawy jest spedycja. Możliwy jest również odbiór osobisty.
powiązane

Produkty
powiązane

Zobacz więcej

Zobacz również: Bez kategorii / Brykieciarki / Frezarki / Kompresory / Maszyny CNC / Maszyny do łączenia na mikrowczepy / Maszyny transportowe / Maszyny używane / Maszyny wieloczynnościowe / Nakładarki kleju / Odciągi i odpylacze do trocin / Okleiniarki do krawędzi / Ostrzarki / Piły / Prasy / Rozdrabniacze Młynki / Strugarki / Strugarki Czterostronne / Szlifierki / Tokarki / Wielopiły / Wiertarki stolarskie / Piły do lameli / Okleiniarki prostoliniowe / Piły formatowe / Szlifierki do kantów / Producent piły / Centrum obróbcze / Frezarki stołowe / Maszyny stolarskie

WINTER odciąg do trocin DUSTMAX IV to uznany produkt z kategorii Odciągi i odpylacze do trocin wyprodukowany przez firmę Winter Holztechnik. Wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom Klientów, umożliwiając zamówienie bezpośrednio w fabryce. Nasze produkty z rodziny Odciągi i odpylacze do trocin - zapewniają wysoką wydajność, precyzję oraz gwarancję niezawodności.