Porady: +48 662 726 310

Wybierz kategorię produktów

48h Czas
realizacji
Gwarancja
producenta
Certyfikaty
jakości

WINTER odpylacz / odciąg do trocin Typ WI 160, norma H-3

WINTER
5

6 345.00 zł 1 350.00 €Ceny netto

Zapytaj o ofertę

Odpylacz / odciąg do trocin Typ WI 160, norma H-3 marki WINTER to profesjonalna maszyna mająca za zadanie oczyszczenie powierzchni produkcyjnych z pyłu drzewnego oraz trocin powstałych w wyniku procesu obróbki drewna.  Urządzenie ma wymiary Dł= 2380 mm, Sz= 1100 mm, Wy= 2370 mm oraz waży 400 kg. W zestawie dołączany jest 1 pojemnik na pył z zaciskami.

Płatność - przelew na konto bankowe, na podstawie faktury pro-forma. Numer konta bankowego i faktura proforma zostanie przesłana w 1 dzień roboczy na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. Środkiem dostawy jest spedycja. Możliwy jest również odbiór osobisty.

Kontakt

Finansowanie

– rok produkcji:  2015

Dane techniczne:

– 1 pojemnik na pył z zaciskami
– pozostała zawartość pyłu:  0,1 mg/m3
– przycisk włączania / wyłączania
– monitorowanie przepływu
– wskaźnik różnicy ciśnień
– pobór mocy:  2,2 kW
– napięcie znamionowe:  400 V / 50 Hz /3 Ph ~
– powierzchnia filtra:  11,3 m2
– 30 worków filtrujących
– czyszczenie filtra: automatyczne przez silnik otrząsający
– pojemność pojemnika:  1 x 200 l
– króciec ssący:  160 mm
– przepływ powietrza:  1800 m3/h
– podciśnienie 1400 Pa
– max. poziom ciśnienia akustycznego:  72 dB (A)
– wymiary:  D= 2380, Sz= 1100, W= 2370 mm
– waga:  400 kg

 

Płatność - przelew na konto bankowe, na podstawie faktury pro-forma. Numer konta bankowego i faktura proforma zostanie przesłana w 1 dzień roboczy na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. Dostawa jest darmowa, środkiem dostawy jest spedycja. Możliwy jest również odbiór osobisty.
powiązane

Produkty
powiązane

Zobacz więcej

Zobacz również: Bez kategorii / Brykieciarki / Frezarki / Kompresory / Maszyny CNC / Maszyny do łączenia na mikrowczepy / Maszyny transportowe / Maszyny używane / Maszyny wieloczynnościowe / Nakładarki kleju / Odciągi i odpylacze do trocin / Okleiniarki do krawędzi / Ostrzarki / Piły / Prasy / Rozdrabniacze Młynki / Strugarki / Strugarki Czterostronne / Szlifierki / Tokarki / Wielopiły / Wiertarki stolarskie / Piły do lameli / Okleiniarki prostoliniowe / Piły formatowe / Szlifierki do kantów / Producent piły / Centrum obróbcze / Frezarki stołowe / Maszyny stolarskie

WINTER odpylacz / odciąg do trocin Typ WI 160, norma H-3 to uznany produkt z kategorii Odciągi i odpylacze do trocin wyprodukowany przez firmę Winter Holztechnik. Wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom Klientów, umożliwiając zamówienie bezpośrednio w fabryce. Nasze produkty z rodziny Odciągi i odpylacze do trocin - zapewniają wysoką wydajność, precyzję oraz gwarancję niezawodności.