Porady: +48 662 726 310

Wybierz kategorię produktów

48h Czas
realizacji
Gwarancja
producenta
Certyfikaty
jakości

WINTER piła taśmowa BS 700

WINTER
5

13 340.00 zł 2 900.00 €Ceny netto

Zapytaj o ofertę

Piła taśmowa model BS 700 marki WINTER to profesjonalna maszyna stolarska niemieckiej produkcji dysponująca silnikiem o mocy 4,0 kW. Dostawa zawiera: prowadnicę podłużną z regulacją, prowadnicę ukośną oraz taśmę tnącą. Urządzenie posiada wymiary Dł=1200, Sz=750, Wy=2250 mm oraz wagę 450 kg.

Płatność - przelew na konto bankowe, na podstawie faktury pro-forma. Numer konta bankowego i faktura proforma zostanie przesłana w 1 dzień roboczy na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. Środkiem dostawy jest spedycja. Możliwy jest również odbiór osobisty.

Kontakt

Finansowanie

Dane techniczne:
– Szerokość cięcia: 700 mm
– Wysokość cięcia: 430 mm
– Długość taśmy: 5020 mm
– Szerokość taśm: 19-50 mm
– Średnica kół prowadzących: 710 mm
– Prędkość cięcia: 1650 m/min
– Wymiary stołu: 900 x 700 mm
– Szerokość stołu: 930 mm
– Pochył stołu: -5° – +45°
– Króćce odciągowe: 100 mm
– Moc silnika: 4,0 kW
– Napięcie znamionowe: 400 V
– Wymiary: Dł=1200, Sz=750, Wy=2250 mm
– Waga: 450 kg

Właściwości:
– Łożyskowana dolna i górna prowadnica taśmy tnącej
– Pokryte gumą koła prowadzące zapewniają precyzyjną i cichą pracę
– Aluminiowa prowadnica do szybkiego mocowania
– Skala pomiarowa i lupami na prowadnicy dla precyzyjnego odczytu odległości
– Szybkie i łatwe ustawianie wysokości dzięki nastawnej kombinacji zębatek
– Ustawianie pochyłu stołu za pomocą prowadnicy zębatej

Dostawa obejmuje:
– Prowadnica ukośna
– Prowadnica podłużna z precyzyjną regulacją
– Taśma tnąca

Płatność - przelew na konto bankowe, na podstawie faktury pro-forma. Numer konta bankowego i faktura proforma zostanie przesłana w 1 dzień roboczy na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. Dostawa jest darmowa, środkiem dostawy jest spedycja. Możliwy jest również odbiór osobisty.
powiązane

Produkty
powiązane

Zobacz więcej

Zobacz również: Bez kategorii / Brykieciarki / Frezarki / Kompresory / Maszyny CNC / Maszyny do łączenia na mikrowczepy / Maszyny transportowe / Maszyny używane / Maszyny wieloczynnościowe / Nakładarki kleju / Odciągi i odpylacze do trocin / Okleiniarki do krawędzi / Ostrzarki / Piły / Prasy / Rozdrabniacze Młynki / Strugarki / Strugarki Czterostronne / Szlifierki / Tokarki / Wielopiły / Wiertarki stolarskie / Piły do lameli / Okleiniarki prostoliniowe / Piły formatowe / Szlifierki do kantów / Producent piły / Centrum obróbcze / Frezarki stołowe / Maszyny stolarskie

Maszyna WINTER piła taśmowa BS 700 wyprodukowana przez firmę Winter Holztechnik - Maszyny do obróbki drewna to nowoczesny i wydajny produkt. Maszyna należy do serii produktów z kategorii Piły, w podkategorii Piły taśmowe. Jest to produkt nowoczesny, z wszelkimi atestami oraz gwarancją producenta. Już dziś zapytaj nasz dział sprzedaży o cenę i specyfikację.