Porady: +49 341 4619021

Wybierz kategorię produktów

48h Czas
realizacji
Gwarancja
producenta
Certyfikaty
jakości

WINTER pilarko-frezarka KSF 315 – 2600

WINTER
5

23 280.00 zł 4 800.00 €Ceny netto
Wystawiamy Fakturę VAT z Polskiego Oddziału

Zapytaj o ofertę
Henrik Winter
Porozmawiajmy:

Płatność - przelew na konto bankowe, na podstawie faktury pro-forma. Numer konta bankowego i faktura proforma zostanie przesłana w 1 dzień roboczy na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. Środkiem dostawy jest spedycja. Możliwy jest również odbiór osobisty.

Finansowanie

Dane techniczne:

Formatówka:
– Wymiary stołu: 860 x 450 mm
– Wysokość stołu 850 mm
– Przedłużenie stołu: 500 x 310 mm
– Poszerzenie stołu: 800 x 880 mm
– Ramię wózka z rolką: 830 x 520 mm
– Stół formatowy: 2600 x 270 mm
– Max. średnica piły 315 x 30 mm
– Max. wysokość cięcia: 90°/45° 100 / 80 mm
– Szerokość cięcia na prowadnicy: 1270 mm
– Obroty piły głównej: 4500 U/min
– Obroty podcinaka: 8500 U/min
– Åšrednica tarczy podcinaka: 2-100 x 20 mm
– Krociec odciągowy: 100 mm
– Silnik: S1 100% 3,8 kW

Frezarka:
– Åšrednica wrzeciona: 30 mm
– Ustawianie wysokości: 100 mm
– Długość mocowania wrzeciona: 100 mm
– Max. średnica narzędzi:
– przy profilowaniu: 180 mm
– przy czopowaniu: 200 mm
– Obroty: 1800 / 3000 / 6000 / 9000 U/min
– Silnik: S1 100% 2,8 kW
– Zasilanie: 400 V
– Wymiary: (Sz x D x W) 2600 x 3010 x 1250 mm
– Waga całkowita: ca. 391 kg

Właściwości:
– składane do dołu przedłużenie stołu z prawej strony pozwala zaoszczędzić miejsce
pracy
– solidna i sprawna prowadnica z szybkim mocowaniem
– możliwość pochylania i podnoszenia piły razem z podcinakiem
– szerokość cięcia na prawo od tarczy: do 1330 mm
– wyposażone w wysokiej jakości dwuczęściową tarczę podcinaka
– 4 prędkości frezowania w standardzie
– elektroniczny wyświetlacz prędkości LED
– max. średnica frezu: 200 mm
– duże zdejmowane pokrętło regulacji głowicy frezarki

W zestawie:
– dwucześciowa tarcza podcinaka HM
– tarcza HM 315 x 30 mm Z 40
– przymiar do cięć ukośnych

Pilarko-frezarka to doskonałe urządzenie do osób, które cenią sobie kompleksowość rozwiązań, ergonomię oraz wydajność pracy. Połączenie w jednej maszynie dwóch funkcji i pełnowartościowych urządzeń – piły formatowej oraz frezarki. Szybka i prosta zmiana urządzenia z pilarki na frezarkę w kilka sekund, i odwrotnie.

Najnowsze technologie wykorzystane w urządzeniu WINTER HOLZTECHNIK KSF 315-2600 sprawdzą się wszędzie tam gdzie liczy się szybka i precyzyjna praca przy obróbce drewna. Rekomendujemy je przede wszystkim małym i średnim zakładom stolarskim, producentom mebli, stolarki okiennej oraz schodów drewnianych oraz wszelkim firmom rzemiosła artystycznego. Inwestując w pilarko-frezarkę wybierasz urządzenie ekonomiczne. Jest w atrakcyjnej cenie, jako ze zamiast dwóch maszyn wybierasz jedną. Dodatkowo, oszczędzasz miejsce oraz czas potrzebny na obsługę.

Urządzenie sprawdzi się zarówno w obróbce drewna litego, jak i płyt drewnopochodnych, PCV, OSB, MDF oraz paneli ABS. Doskonałe cięcie we wszystkich kierunkach, również pod kątem, dzięki pochylanej pile podnoszonej i opuszczanej razem z podcinakiem. Stabilny stół posuwany, odporny na wibracje, dający możliwość składania w dół w przypadku konieczności ograniczenia miejsca pracy. Aż 4 prędkości frezowania oraz możliwość ich kontroli poprzez elektroniczny wyświetlacz LED podnoszący komfort i bezpieczeństwo pracy.

Kompleksowa praca obróbki drewna. Przecinak gwarantuje wysoką moc silnika aż 3,8 kW, bezpieczeństwo pracy oraz minimalizację drgań. Stabilna zwarta konstrukcja z najwyższej jakości stali to niezawodność na lata. Obrabiarka z kolei to dokładność i staranność w przypadku wykonywania elementów dekoracyjnych i drobnych przy produkcji mebli, schodów drewnianych, niestandardowych cięć ukośnych oraz rzemiosła artystycznego.

Skontaktuj się z naszym doradcą w celu dopasowania najlepszej konfiguracji urządzenia dla twojego zakładu oraz najwygodniejszego modelu płatności. Możliwość zakupu maszyny w systemie ratalnym oraz leasingu. Oferujemy również transport i montaż urządzenia w Państwa zakładzie.

Płatność - przelew na konto bankowe, na podstawie faktury pro-forma. Numer konta bankowego i faktura proforma zostanie przesłana w 1 dzień roboczy na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. Dostawa: Odbiór osobisty lub spedycja.
powiązane

Produkty
powiązane

Zobacz więcej

Zobacz również: Bez kategorii / Brykieciarki / Frezarki / Kompresory / Maszyny CNC / Maszyny do łączenia na mikrowczepy / Maszyny transportowe / Maszyny używane / Maszyny wieloczynnościowe / Nakładarki kleju / Odciągi i odpylacze do trocin / Okleiniarki do krawędzi / Ostrzarki / Piły / Prasy / Rozdrabniacze Młynki / Strugarki / Strugarki Czterostronne / Szlifierki / Tokarki / Wielopiły / Wiertarki stolarskie / Piły do lameli / Okleiniarki prostoliniowe / Piły formatowe / Szlifierki do kantów / Producent piły / Centrum obróbcze / Frezarki stołowe / Maszyny stolarskie