Porady: +49 341 4619021

Wybierz kategorię produktów

48h Czas
realizacji
Gwarancja
producenta
Certyfikaty
jakości

WINTER strugarka grubościówka dwustronna DUOMAX 610 SPIRAL- Wał Spiralny

WINTER
5

113 975.00 zł 23 500.00 €Ceny netto
Wystawiamy Fakturę VAT z Polskiego Oddziału

Zapytaj o ofertę
Galin Ganchev
Dyrektor sprzedaży w Polsce
Porozmawiajmy:

Płatność - przelew na konto bankowe, na podstawie faktury pro-forma. Numer konta bankowego i faktura proforma zostanie przesłana w 1 dzień roboczy na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. Środkiem dostawy jest spedycja. Możliwy jest również odbiór osobisty.

Finansowanie

Strugarka grubościówka Duomax 610 CE to profesjonalna maszyna stolarska, która służy do dwustronnej obróbki drewna. Minimalna wysokość obróbki to 8 mm, a maksymalna 200 mm. Natomiast maksymalna szerokość materiału, który możemy na niej obrabiać to 610 mm. W grubościówce za obróbkę drewna odpowiedzialne są wały, które są usytuowane na górze oraz na dole maszyny. Górny wał obraca się z mocą 10,0 kW, natomiast dolny z mocą 7,5 kW. Wały pracują z prędkością 4000 obrotów na minutę. Znacznie zwiększa to wydajność zakładu.

Maszyna jest wyposażona w cyfrowy wyświetlacz, na którym możemy monitorować wysokość materiału. Elektroniczne ustawianie grubości materiału pozwala na precyzyjne wymierzenie i obróbkę nawet bardzo krzywych elementów drewna. Moc całkowita Strugarki grubościówki dwustronnej Duomax 610 CE wynosi 19,5 kW. Maszyna ma bezstopniową regulację posuwu, która pracuje z prędkością od 7 do 20 metrów na minutę. Twarde, chromowane stoły umożliwiają stabilną pracę nawet przy dużych elementach. Stół roboczy ma wymiary 685 X 2185. Moc silnika ustawiania stołu to 0,5 kW. Stół można ustawić na dowolną wysokość, tak, aby osoba, która obsługuje maszynę miała do niej wygodny dostęp. Maszyna posiada wszelkie certyfikaty CE. W zestawie dołączamy również polską instrukcję obsługi. Do grubościówki dwustronnej Duomax 610 CE dołączamy urządzenie, które umożliwia bezproblemową i szybką wymianę noży, a także pompę smarowania, która ułatwia pielęgnację i konserwację maszyn.

Winter Holztechnik to niemiecki producent specjalistycznego sprzętu stolarskiego. Od kilkunastu lat na rynku, wiemy jakie maszyny będą najbardziej optymalne dla Państwa zakładu stolarskiego. Jeżeli nie mogą się Państwo zdecydować, jakie urządzenia wybrać, zapraszamy do kontaktu, nasi eksperci z chęcią pomogą wybrać Państwu najlepsze rozwiązania. Zaproponują również Państwu korzystne warunki finansowania, jakim jest kredyt bądź leasing na nasz sprzęt.

– Max. szerokość obróbki: 610 mm
– Min. / max. wysokość obróbki: 8 / 200 mm
– Min. długość elementu obrabianego: 250 mm
– Max. zbieranie wióra przez wał górny: 5 mm
– Max. zbieranie wióra przez wał dolny: 5 mm
– Obroty wału strugającego: 4000 obr/m.
– Średnica wału strugającego: Ø 100 mm, wał spiralny, góra – dół
– Bezstopniowa regulacja posuwu: 7 – 20 m/min.
– Moc silnika wału górnego: 10,0 kW
– Moc silnika wału dolnego: 7,5 kW
– Moc silnika posuwu: 1,5 kW
– Moc silnika ustawiania wysokości stołu: 0,5 kW
– Moc całkowita: 19,5 kW
– Króciec odciągowy: Ø 130 mm
– Stół roboczy: 685 x 2185 mm
– Twarde chromowane stoły
– Urządzenie do szybkiej zmiany noży
– Pompa smarowania
– Elektroniczne ustawianie grubości materiału
– Wyświetlacz cyfrowy wysokości materiału
– Certyfikat CE
– Wymiary: Dł=2200, Sz=1100, Wy=1720 mm
– Waga: 2500 kg

– górny i dolny wał spiralny z nożami wymiennymi HM: EUR 2.900,-

Płatność - przelew na konto bankowe, na podstawie faktury pro-forma. Numer konta bankowego i faktura proforma zostanie przesłana w 1 dzień roboczy na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. Dostawa: Odbiór osobisty lub spedycja.
powiązane

Produkty
powiązane

Zobacz więcej

Zobacz również: Bez kategorii / Brykieciarki / Frezarki / Kompresory / Maszyny CNC / Maszyny do łączenia na mikrowczepy / Maszyny transportowe / Maszyny używane / Maszyny wieloczynnościowe / Nakładarki kleju / Odciągi i odpylacze do trocin / Okleiniarki do krawędzi / Ostrzarki / Piły / Prasy / Rozdrabniacze Młynki / Strugarki / Strugarki Czterostronne / Szlifierki / Tokarki / Wielopiły / Wiertarki stolarskie / Piły do lameli / Okleiniarki prostoliniowe / Piły formatowe / Szlifierki do kantów / Producent piły / Centrum obróbcze / Frezarki stołowe / Maszyny stolarskie